Holandský Eindhoven z Budapešti na predĺžený víkend od 20€

27.Okt 2016 | 22:52
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa holandsko eindhoven letenky do holandska letenky do eindhovenu

Zaujímavá možnosť ako navštíviť holandské mesto Eindhoven v ktorom dobrou voľbou určite bude prenájom bicykla a spoznávanie mesta a jeho okolia vďaka početným cyklistickým chodníkom. Obhliadnuť si môžete početné stavby v centre, dokumentujúce minulosť a históriu tohto mesta. Eindhoven ponúka početné múzeá rôzneho zamerania, medzi tie známejšie patrí Philips múzeum, v ktorom sa môžete dozvedieť niečo viac o tejto svetoznámej značke.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky do Eindhovenu s odletom z Budapešti už od 6180 Ft (cca 20€) – cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 32€. V cene je malá príručná batožina. Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 22€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 42€. Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť počas mesiacov január a február 2017.


► Letenky napríklad v termíne 13-16 január 2017.

► Ubytovanie v Eindhovene už od 20€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 50€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie