Holandský Maastricht z Katovíc s letenkami od 9€

10.Júl 2017 | 21:41
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: holandsko maastricht európa letenky do holandska letenky do maastrichtu letisko Katovice wizzair

Za pár euro do holandského Maastrichtu. Navštívte toto najstaršie holandské mesto ležiace na brehu rieky Meuse neďaleko belgických hraníc. V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Katovíc do Maastrichtu už od 38Zl / 9€. Cena je rovnaká ako pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB tak aj pre tých, ktorí nemajú členstvo zakúpené.

Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 33€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 43€. Letenky za túto cenu sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiaca október a november 2017.


► Letenky napríklad v termíne 11.10. - 7.11. 2017.

► Ubytovanie v Maastrichte už od 25€ na osobu a noc.WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 60€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať letenky na stránke wizzair.com

Kalendár termínov Katovice - Maastricht

Vyhľadať ubytovanie v Maastrichte