INDIA: Andamanské a Nikobarské ostrovy z Viedne od 549€

02.Aug 2018 | 18:53
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do Indie ázia india letenky do ázie Nikobarské ostrovy Andamanské ostrovy letenky na andamanské ostrovy

Ťahá vás to do málo známych, no o to krajších destinácií? Práve sú v akcii letenka z Viedne na Andamanské a Nikobarské ostrovy. Tento úchvatný zhluk mnohých dosiaľ ani neosídlených 300 ostrovov v Bengálskom zálive ponúka prekrásne korálové útesy na šnorchľovanie, aj nerušené pláže s bielym pieskom a čistým tyrkysovým morom.

Andamanské a Nikobarské ostrovy máte možnosť navštíviť vďaka ponuke leteckej spoločnosti Air India z Viedne do Port Blair s leteckou spoločnosťou Air India už od 549€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou do 23kg.

Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od januára do júla 2019.


► Letenky napríklad v termíne 6-14 február 2019.

► Ubytovanie v Port Blair už od 16€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Andamanské ostrovy 549€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Andamanské ostrovy – indický raj v Bengálskom zálive

Andamanské ostrovy patria medzi posledné ľahko prístupné ostrovy, ktoré ešte neobjavil turistický priemysel. Krásne pláže s bielym pieskom a tyrkysovým morom sa raz stanú hitom. Choď aj ty objaviť svoj raj do Bengálskeho zálivu a presvedč sa, že India má neskutočne krásne ostrovy. V tomto článku od Martina Navrátila z travelistan.sk nájdeš podrobné informácie k Andamanským ostrovom. Ako sa na ostrovy dostať, čo sa tam dá robiť, koľko čo stojí a mnoho ďalšieho... čítať ďalej


Podmienky vstupu do Indie

Platný cestovný pas s minimálne 6 mesačnou platnosťou. Potvrdenie o očkovaní sa nevyžaduje /s výnimkou cestujúcich, ktorí prichádzajú z oblastí výskytu žltej zimnice – Afrika, Južná Amerika/. Pre Andamanské a Nikobarské ostrovy treba okrem indických víz aj povolenie na vstup.

Slovenskí občania cestujúci do Indie musia požiadať o víza veľvyslanectvo Indickej republiky v Bratislave.


India pre začiatočníkov

India patrí k bezpečným krajinám. Najviac krádeží je v oblastiach, ktoré cestovatelia najviac navštevujú. To jest Agra, Dillí a Džajpur. V záujme vašej bezpečnosti vám odporúčame:

  • Jesť iba to, čo sa dá ošúpať alebo je prevarené.
  • Preferovať na jedenie miesta, ktoré navštevujú aj domáci s deťmi.
  • Chodiť oblečený podobne ako domáci, t.j. ženy by nemali mať vyzývavé oblečenie ako napríklad veľký výstrih. Aj keď ste oblečení vyzývavo, v zásade vám nič nehrozí, len veľmi zvedavé pohľady.
  • Mať vo vlaku všetky peniaze a dokumenty pri sebe.
  • Piť len balenú vodu.
  • Dávať si pozor pri prechode cez cestu. Autá majú totiž v zásade prednosť pred chodcami, aj keď je zelená.

Pre viac info si prečítajte náš článok India pre začiatočníkov - pár tipov a rád na cestu.Andamanské a Nikobarské ostrovy z Viedne od 549€