INDONÉZIA: Jakarta s multi-city letenkami od 419€

16.Dec 2018 | 19:32
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko praha letisko viedeň indonézia ázia letenky do indonézie jakarta letenky do jakarty oman air

Jakarta. Hlavné mesto Indonézie a živá zmes kultúr, ktorá sa snúbi v jazyku, kuchyni i architektúre. Napriek tomu sú jej krásy stále priehliadané, je skôr prestupnou stanicou na ceste na plážové raje, na ostrovy. Dáte mestu s koloniálnym centrom vďaka našim letenkám za 499€ šancu, alebo tiež utečiete rovno na Bali?

K ceste do Indonézie môžete využiť ponuku leteniek od let.spoločnosti Oman Air na trase z Prahy do Jakarty a s návratom do Viedne už od 419€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 15kg.

Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od februára do augusta 2019.


► Letenky napríklad v termíne 6-18 február 2019.

► Ubytovanie v Jakarte už od 3€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Praha - JAKARTA - Viedeň 419€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE v jakarte

Podmienky vstupu do Indonézie

30 dní (bezvízový styk občanov SR je obmedzený na účel turizmu na krátku dobu pobytu nepresahujúcu 30 dní, bez možnosti zmeny účelu alebo predĺženia pobytu a dá sa uplatňovať len cez vybrané hraničné vstupy na 5 medzinárodných letiskách: Soekarno-Hatta v Jakarte, Juanda v Surabayi, Ngurah Rai na Bali, Kualanamu v Medane, Hang Nadim v Batame a 4 prístavoch: Sri Bintan Pura v Tanjung Pinang, Batam Center v Batame, Sekupang v Batame a Tanjung Uban)


Na ostatné účely potrebujú slovenskí občania pre vstup na územie Indonézie naďalej vízum, o ktoré je možné požiadať na Veľvyslanectve Indonézie v Bratislave alebo ho získať po príchode do krajiny, tzv. „Visa on arrival" na vybraných medzinárodných letiskách a prístavoch. Poplatok za vydanie víza na je 35 USD na 30 dní. Je potrebné predložiť platný pas a spiatočný cestovný lístok, resp. lístok do ďalšej destinácie.INDONÉZIA - Jakarta s multi-city letenkami od 419 eur