INDONÉZIA: Jakarta s odletom z Viedne a návratom do Mníchova s letenkami od 449€

11.Aug 2022 | 11:15
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: jakarta indonézia ázia letenky do jakarty letenky do indonézie letenky do ázie letisko viedeň

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Saudia Airlines si môžete zakúpiť kombinované letenky s odletom z Viedne do Jakarty a návratom do Mníchova od 449€. Každý cestujúci (okrem infantov) si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a hmotnosti v závislosti od leteckej spoločnosti. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha batožiny je 23kg.

Letenky do Jakarty sú dostupné pre cesty v termínoch od decembra 2022 do apríla 2023.


► Letenky napríklad v termíne 4-11 december 2022.


Kalendár termínov Viedeň - Jakarta - Mníchov 449€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V Jakarte

Podmienky vstupu do Indonézie

30 dní (bezvízový styk občanov SR je obmedzený na účel turizmu na krátku dobu pobytu nepresahujúcu 30 dní, bez možnosti zmeny účelu alebo predĺženia pobytu a dá sa uplatňovať len cez vybrané hraničné vstupy na 5 medzinárodných letiskách: Soekarno-Hatta v Jakarte, Juanda v Surabayi, Ngurah Rai na Bali, Kualanamu v Medane, Hang Nadim v Batame a 4 prístavoch: Sri Bintan Pura v Tanjung Pinang, Batam Center v Batame, Sekupang v Batame a Tanjung Uban)


Na ostatné účely potrebujú slovenskí občania pre vstup na územie Indonézie naďalej vízum, o ktoré je možné požiadať na Veľvyslanectve Indonézie v Bratislave alebo ho získať po príchode do krajiny, tzv. „Visa on arrival" na vybraných medzinárodných letiskách a prístavoch. Poplatok za vydanie víza na je 35 USD na 30 dní. Je potrebné predložiť platný pas a spiatočný cestovný lístok, resp. lístok do ďalšej destinácie.Jakarta s odletom z Viedne a návratom do Mníchova s letenkami od 449 eur