INDONÉZIA: Jakarta z Budapešti s Qatar Airways alebo Air China od 499€

22.Jan 2018 | 17:49
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: indonézia ázia jakarta letenky do jakarty letenky do indonézie letisko budapešť qatar airways air china

Ak sa chystáte sa vycestovať do exotiky tak tento tip je pre vás ako stvorený. Indonézia, krajina 17 000 ostrovov. Vyberiete sa radšej ďalej na Jávu, Bali, Komodor či Lombok alebo zostanete v hlavnom meste obdivovať koloniálne budovy medzi mrakodrapmi? Neviete, ešte kam? Nevadí, máme pre vás tipy na letenky od dvoch let.spoločností a to Qatar Airways a Air China.

K ceste do Indonézie môžete využiť ponuku zmieňovaných let.spoločností s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti do Jakarty už od 499€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 1 batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg (Air China) alebo do 30kg (Qatar Airways). Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od marca do októbra 2018.


► Letenky napríklad v termíne 10-24 apríl 2018.

► Ubytovanie v Jakarte už od 3€ na osobu a noc.


Kalendár Qatar Airways: Budapešť - Jakarta 499€

Kalendár Air China: Budapešť - Jakarta 499€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Indonézie

30 dní (bezvízový styk občanov SR je obmedzený na účel turizmu na krátku dobu pobytu nepresahujúcu 30 dní, bez možnosti zmeny účelu alebo predĺženia pobytu a dá sa uplatňovať len cez vybrané hraničné vstupy na 5 medzinárodných letiskách: Soekarno-Hatta v Jakarte, Juanda v Surabayi, Ngurah Rai na Bali, Kualanamu v Medane, Hang Nadim v Batame a 4 prístavoch: Sri Bintan Pura v Tanjung Pinang, Batam Center v Batame, Sekupang v Batame a Tanjung Uban)


Na ostatné účely potrebujú slovenskí občania pre vstup na územie Indonézie naďalej vízum, o ktoré je možné požiadať na Veľvyslanectve Indonézie v Bratislave alebo ho získať po príchode do krajiny, tzv. „Visa on arrival" na vybraných medzinárodných letiskách a prístavoch. Poplatok za vydanie víza na je 35 USD na 30 dní. Je potrebné predložiť platný pas a spiatočný cestovný lístok, resp. lístok do ďalšej destinácie.INDONÉZIA - Jakarta z Budapešti s Qatar Airways alebo Air China od 499 eur