INDONÉZIA S TURKISH AIRLINES - Bali z Budapešti s letenkami od 559€

17.Aug 2020 | 19:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: indonézia ázia bali letenky na bali letenky do ázie letenky do indonézie Turkish Airlines letisko budapešť

V aktuálnej ponuke let.spoločnosti Turkish Airlines.si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti na Bali už od 559€ (cena platí pri kúpe leteniek pre 2 a viac osôb). Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci má nárok na ľubovoľný počet kusov podpalubnej batožiny, pričom celková váha všetkých batožín nemôže presiahnuť 30kg.

Letenky na Bali sú dostupné pre cesty v termínoch od októbra 2020 do februára 2021.


► Letenky napríklad v termíne 9-18 február 2021.

► Ubytovanie na Bali už od 3€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - Bali 559€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Bali (Indonézia)

30 dní (bezvízový styk občanov SR je obmedzený na účel turizmu na krátku dobu pobytu nepresahujúcu 30 dní, bez možnosti zmeny účelu alebo predĺženia pobytu a dá sa uplatňovať len cez vybrané hraničné vstupy na 5 medzinárodných letiskách: Soekarno-Hatta v Jakarte, Juanda v Surabayi, Ngurah Rai na Bali, Kualanamu v Medane, Hang Nadim v Batame a 4 prístavoch: Sri Bintan Pura v Tanjung Pinang, Batam Center v Batame, Sekupang v Batame a Tanjung Uban).

Bali aktuálne pozastavilo vydávanie víz pre turistov. Podľa údajov agentúry Reuters sa však ostrovu vďaka izolácii podarilo veľmi dobre vysporiadať s hrozbou pandémie a opätovný vstup pre turistov by mal byť od 11.9.2020.INDONÉZIA S TURKISH AIRLINES - Bali z Budapešti s letenkami od 559 eur