INDONÉZIA S TURKISH AIRLINES: Jakarta z Budapešti s letenkami od 499€

25.Sep 2023 | 10:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: indonézia letenky do indonézie jakarta letenky do jakarty top ázia

K ceste do Indonézie môžete využiť ponuku let. spoločnosti Turkish Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti do Jakarty od 499€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 23x55x40 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 15x40x30 cm a maximálnou hmotnosťou 4kg. Každý cestujúci má nárok na ľubovoľný počet kusov podpalubnej batožiny, pričom celková váha všetkých batožín nemôže presiahnuť 30kg.

Letenky do Jakarty sú dostupné pre cesty v termínoch od novembra 2023 do apríla 2024.


► Letenky napríklad v termíne 12-19 november 2023.


KALENDÁR TERMÍNOV Budapešť - JAKARTA 499€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE


Podmienky vstupu do Indonézie

30 dní (bezvízový styk občanov SR je obmedzený na účel turizmu na krátku dobu pobytu nepresahujúcu 30 dní, bez možnosti zmeny účelu alebo predĺženia pobytu a dá sa uplatňovať len cez vybrané hraničné vstupy na 5 medzinárodných letiskách: Soekarno-Hatta v Jakarte, Juanda v Surabayi, Ngurah Rai na Bali, Kualanamu v Medane, Hang Nadim v Batame a 4 prístavoch: Sri Bintan Pura v Tanjung Pinang, Batam Center v Batame, Sekupang v Batame a Tanjung Uban)


Na ostatné účely potrebujú slovenskí občania pre vstup na územie Indonézie naďalej vízum, o ktoré je možné požiadať na Veľvyslanectve Indonézie v Bratislave alebo ho získať po príchode do krajiny, tzv. „Visa on arrival" na vybraných medzinárodných letiskách a prístavoch. Poplatok za vydanie víza na je 35 USD na 30 dní. Je potrebné predložiť platný pas a spiatočný cestovný lístok, resp. lístok do ďalšej destinácie.INDONÉZIA - Jakarta z Budapešti s letenkami od 499 eur