INDONÉZIA S TURKISH AIRLINES: Jakarta z Budapešti s letenkami od 539€

11.Feb 2019 | 10:29
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť indonézia ázia letenky do indonézie jakarta letenky do jakarty Turkish Airlines

Jakarta. Hlavné mesto Indonézie a živá zmes kultúr, ktorá sa snúbi v jazyku, kuchyni i architektúre. Napriek tomu sú jej krásy stále priehliadané, je skôr prestupnou stanicou na ceste na plážové raje, na ostrovy. Dáte mestu s koloniálnym centrom šancu, alebo tiež utečiete rovno na Bali?

K ceste do Indonézie môžete využiť ponuku Turkish Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti do Jakarty už od 539€. V cene letenky je jedna príručná batožina do 8kg a 1 batožina do podpalubia o hmotnosti max. 30kg.

Letenky do Jakarty sú dostupné pre cesty v termínoch od marca do decembra 2019.


► Letenky napríklad v termíne 12-27 marec 2019.

► Ubytovanie v Jakarte už od 3€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV BUDAPEŠŤ - JAKARTA 539€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu do Indonézie

30 dní (bezvízový styk občanov SR je obmedzený na účel turizmu na krátku dobu pobytu nepresahujúcu 30 dní, bez možnosti zmeny účelu alebo predĺženia pobytu a dá sa uplatňovať len cez vybrané hraničné vstupy na 5 medzinárodných letiskách: Soekarno-Hatta v Jakarte, Juanda v Surabayi, Ngurah Rai na Bali, Kualanamu v Medane, Hang Nadim v Batame a 4 prístavoch: Sri Bintan Pura v Tanjung Pinang, Batam Center v Batame, Sekupang v Batame a Tanjung Uban)


Na ostatné účely potrebujú slovenskí občania pre vstup na územie Indonézie naďalej vízum, o ktoré je možné požiadať na Veľvyslanectve Indonézie v Bratislave alebo ho získať po príchode do krajiny, tzv. „Visa on arrival" na vybraných medzinárodných letiskách a prístavoch. Poplatok za vydanie víza na je 35 USD na 30 dní. Je potrebné predložiť platný pas a spiatočný cestovný lístok, resp. lístok do ďalšej destinácie.INDONÉZIA S TURKISH AIRLINES- Jakarta z Budapešti s letenkami od 539 eur