Indonézka Jakarta z Viedne s Etihad Airways od 459€

15.Nov 2016 | 20:07
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia indonézia letenky do indonézie jakarta letenky do jakarty

Chystáte sa vycestovať do exotiky ? Tento tip je pre vás ako stvorený. Výhovorka, že nemáte čas, neobstojí, letenky sú totiž k dispozícií od decembra do júla. A kam to bude ? Do Indonézie, krajiny 17 000 ostrovov. Vyberiete sa radšej ďalej na Jávu, Bali, Komodor či Lombok alebo zostanete v hlavnom meste obdivovať koloniálne budovy medzi mrakodrapmi ?

K ceste do Indonézie môžete využiť ponuku let.spoločnosti Etihad Airwaysa zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Jakarty už od 459€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 1 batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za najnižšiu cenu sú dostupné v rôznych termínoch od decembra 2016 do júla 2017.


► Letenky napríklad v termíne 2-9 marca 2017.

► Ubytovanie v Jakarte už od 3€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Indonézie

30 dní (bezvízový styk občanov SR je obmedzený na účel turizmu na krátku dobu pobytu nepresahujúcu 30 dní, bez možnosti zmeny účelu alebo predĺženia pobytu a dá sa uplatňovať len cez vybrané hraničné vstupy na 5 medzinárodných letiskách: Soekarno-Hatta v Jakarte, Juanda v Surabayi, Ngurah Rai na Bali, Kualanamu v Medane, Hang Nadim v Batame a 4 prístavoch: Sri Bintan Pura v Tanjung Pinang, Batam Center v Batame, Sekupang v Batame a Tanjung Uban)


Na ostatné účely potrebujú slovenskí občania pre vstup na územie Indonézie naďalej vízum, o ktoré je možné požiadať na Veľvyslanectve Indonézie v Bratislave alebo ho získať po príchode do krajiny, tzv. „Visa on arrival" na vybraných medzinárodných letiskách a prístavoch. Poplatok za vydanie víza na je 35 USD na 30 dní. Je potrebné predložiť platný pas a spiatočný cestovný lístok, resp. lístok do ďalšej destinácie.