Inšpirácia na leto v 9 mestách SR

15.Máj 2019 | 19:54
Autor: OZ Cestou necestou
Kategória: Rady a tipy na cestu
Značky: tlačová správa oz cestou necestou

Keďže teploty začínajú prudko stúpať a za krátko nás zavalia 40 stupňové horúčavy a vy sa už pomaly, ale isto chystáte na vytúžené dovolenky, či poriadne tripíky, pripravili sme pre vás ešte EXTRA letné premietania pre inšpiráciu od 15.5.-12.6.2019 v 9 mestách SR.


V Banskej Bystrici, Martine, Poprade a Nitre sa môžeš tešiť na dlho očakávaný film LADA Svetom - Na žiguli cez Himaláje, ktorý posúva hranice znesiteľného a ukazuje, že cestovanie nie je vždy len oddych. 😊

V slovenských mestách taktiež pocestujeme za najkrajšími miestami Nového Zélandu. Na prednáške Tomáša Grígera sa ocitneme ako v príbehu na druhom konci sveta.

Z domáceho prostredia sa môžete tešiť na Korunu Liptova – úctihodný výkon Danky Ivanovovej - 400 kilometrov a 60 000 metrov celkového prevýšenia v podobe historicky vôbec prvého ženského, ako aj mužského letného prechodu.

„Jánošík", ktorý utiekol do Nepálu, či do Indie za Dalajlámom, ale aj mesto duchov - Černobyľ. Čierny kontinent bude mať zastúpenie v podobe perly Afriky – Ugandy.

Pre veľký úspech sa predstaví aj Rudo so svojim pionierom cez 14 štátov Európy a Československá expedícia Maroko na dvoch Patroloch 2018.

Na záver máme pripravenú čerešnička pre všetkých naozajstných dobrodruhov v podobe sólo plavby po zabudnutých ostrovčekoch na Bahamách už 22.5.2019 na pravidelných prednáškach Cestami necestami #37 v bratislavskej Nervose.

VIAC INFO o podujatiach získaš na: https://tinyurl.com/yy88jgnu