Irkutsk a jazero Bajkal z Budapešti od 319€

12.Dec 2016 | 00:43
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa rusko letenky do ruska Irkutsk letenky do irkutska bajkalské jazero sibír letisko budapešť aeroflot

Klasické letné dovolenky vás už omrzeli? Vymeňte rozpálené európske rezorty za ruskú Sibír. Prečo ísť práve tam? Pretože mesto Irkutsk je ideálnym východiskovým bodom, ak chcete navštíviť najhlbšie, najstaršie a možno aj najkrajšie jazero sveta - Bajkalské jazero. A vy ho uvidíte snáď ešte krajšie - obkolesené prebudenou, zelenou prírodou a to aj v termínoch počas letných prázdnin.

K ceste na ďalekú Sibír môžete využiť ponuku spiatočných leteniek z Budapešti do Irkutska s let. spoločnosťou Aeroflot už od 319€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti do 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné od marca do augusta 2017.


► Letenky do Irkutska v termíne 15-22 júl 2017.

► Ubytovanie v Irkutsku od 7 na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do irkutska

Vyhľadať ubytovanie v Irkutsku


Podmienky vstupu do Ruska

Občania SR potrebujú na vstup na územie Ruskej federácie víza. Táto povinnosť neplatí pre držiteľov diplomatických a služobných pasov.

V Ruskej federácii nadobudli platnosť nové pravidlá pre registráciu cudzincov, podľa ktorých sa vyžaduje pri krátkodobom pobyte v RF registrovanie v „Migračnej evidencii" vedenej Federálnou migračnou službou RF. V praxi to znamená prihlasovaciu povinnosť pri pobyte u súkromnej osoby presahujúcom 7 pracovných dní. Pri pobyte v zariadení poskytujúcom ubytovanie (napr. hotel, nemocnica a pod.) je potrebné túto povinnosť splniť už do 24 hod. od ubytovania. Za prihlásenie cudzinca nesie zodpovednosť aj pozývajúca osoba (právnická, alebo fyzická), ktorá je takto označená vo víze RF. Za nedodržanie nariadenia hrozia cudzincovi i jeho pozývajúcej osobe pokuty.