ÍRSKO: Dublin z Viedne s letenkami od 20€

18.Júl 2018 | 14:33
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letenky do dublinu írsko letenky do írska dublin letisko viedeň laudamotion

Využite ponuku leteniek od let.spoločnosti Laudamotion a urobte si výlet do írskeho Dublinu. V aktuálnej akcii od zmieňovanej let.spoločnosti si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Dublinu už od 20€. V cene spiatočnej letenky je jedna príručná batožina o váhe do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a jedna menšia príručná batožina s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm. Tou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát.

Letenky do Dublinu sú dostupné v termínoch od novembra do decembra 2018.


► Letenky napríklad v termíne 28.11. - 12.12. 2018.

► Ubytovanie v Dubline už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Dublinu

Kalendár termínov Viedeň - Dublin

Vyhľadať ubytovanie v DublineVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Doprava z letiska v Dubline do centra

Letisko sa nachádza asi 10 kilometrov severne od centra mesta Dublin. Dá sa tam dostať autobusmi spoločnosti Dublin Bus (č. 16a, 33, 33n, 41, 41b, 41c, 46x, 102, 746, 747, 748) alebo taxíkmi, alebo môžete využiť Urbus. Podzemná železnica 'Metro Sever', ktorá má spojiť letisko s mestom Swords a centrom Dublinu je vo fáze prípravných prác.

Ďalšou z možností je využiť autobusy spoločnosti Aircoach, ktoré spájajú letisko a centrim mesta. Cena za jednosmerný lístok je 6€ a zaspiatočný lístok zaplatíte 11€.


Čo sa oplatí vidieť v Dubline

  • Christ Church Cathedral - najstaršia dublinská budova, symbol mesta
  • Dublin Castle - dublinský hrad s prepychovým vnútorným vybavením
  • Kilmainham Gaol - národný pamätník, z ktorého bola kedysi väznica
  • Phoenix Park Visitors Centre - údajne najväčší uzavretý park v Európe so zoologickou záhradou
  • Pivovar Guiness - s možnosťou predvedenia nielen ako sa najznámejší írsky mok pripravuje ale ako sa aj pijeDublin z Viedne s letenkami od 20 eur