ISLAND Z KOŠÍC: Do Reykjavíku s letenkami od 169€

09.Jan 2024 | 12:15
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky na island reykjavík island Európa letisko košice Austrian Airlines

Island je fascinujúca krajina, ktorá si získa srdce nejedného cestovateľa svojimi nezvyčajnými kontrastmi. Od ľadovcov až po horúce pramene, od sopečných kráterov po zelené krajiny, Island ponúka rozmanitosť jedinečných prírodných zázrakov. Pre každého cestovateľa je to miesto, kde môže zažiť spojenie s divokou prírodou a obdivovať krásu kontrastov divokej prírody. Je to čarovná krajina ktorá spolu s pohostinnosťou miestnych obyvateľov vytvára nezabudnuteľný zážitok pre každého návštevníka.

V aktuálnej akciovej ponuke od let. spoločnosti Austrian Airlines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Košíc na Island od 169€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x10 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok.

Letenky na Island sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca februára do mája 2024.


► Letenky napríklad v termíne 9-13 marec 2024.


Kalendár termínov Košice - island

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA ISLANDE


Islandská Ring Road alebo okolo Islandu za 12 dní

Island je krásna krajina. Internet je preplnený nádhernými fotografiami prírody a cestové kancelárie ponúkajú poznávacie zájazdy stále častejšie. V nasledujúcich riadkoch ponúkam praktické skúsenosti z nášho jesenného výletu na vlastnú päsť. Island je veľmi bezpečný, nemusíte sa báť vydať sa sem s partiou kamarátov, požičať auto a zopár dní sa túlať medzi vodopádmi, jaskyňami, farebnými horami, ľadovcami, sopkami a krátermi. Je však zopár vecí, na ktoré je dobré sa pripraviť, aby ste si výlet čo najviac užili... čítať ďalejISLAND - Reykjavík z Košíc s letenkami od 169 eur