Istanbul + Dubaj v rámci jednej cesty. Letenky z Viedne od 259€

27.Feb 2020 | 20:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: emiráty dubaj Blízky východ letenky do dubaja Turkish Airlines letisko viedeň turecko istanbul multi-city letenky

Jedno z najväčších miest Turecka stojí jednou nohou v Európe, druhou v Ázii. Jeho Staré mesto odráža vplyvy mnohých kultúr, ktoré sa tu vystriedali. Navštívte egyptský obelisk, vzácne kresťanské mozaiky i Hagiu Sofiu predtým, ako sa z čias minulých presuniete do ultramoderného sveta Dubaja. Mesta s neobmedzenými možnosťami, pulzujúcim nočným životom a 830 metrov vysokou vežou Burj Khalifa.

Spojte obe mestá do jednej návštevy s využitím ponuky multi-city leteniek od let.spoločnosti Turkish Airlines. Aktuálne si môžete zakúpiť letenky na trase Viedeň - Istanbul - Dubaj - Viedeň už od 259€. Doba pobytu v Istanbule je v prípade nášho kalendára pevne daná na 2 dni. Dĺžka pobytu v Dubaji je ľubovolná.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci má nárok na ľubovoľný počet kusov podpalubnej batožiny, pričom celková váha všetkých batožín nemôže presiahnuť 20kg.

Letenky do sú dostupné pre cesty v termínoch od apríla do októbra 2020.Ak sa zaujímate o letenky na Blízky východ? Sú Dubaj, Irán, Omán, jordánske stratené mesto Petra, izraelský Ejlat či Mŕtve more vašimi vysnívanými dovolenkovými destináciami? Pridajte sa do našej skupiny na Facebooku, kde vám neuniknú žiadne z našich tipov.Príkladový itinerár cesty

  • 1.5.2020 Viedeň - Istanbul
  • 3.5.2020 Istanbul - Dubaj
  • 7.5.2020 Dubaj - Viedeň


► Ubytovanie v Istanbule už od 10€ na osobu a noc.

► Ubytovanie v Dubaji už od 25€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - istanbul - DUBAJ - Viedeň 259€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V ISTANBULE

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE V DUBAJI

Podmienky vstupu a pobytu občanov Slovenskej republiky do Turecka

Od 23.8.2013 pre občanov Slovenska, držiteľov klasického turistického pasu SR, už neplatí vízová povinnosť.


Podmienky vstupu a pobytu občanov Slovenskej republiky do Dubaja

Od 22.marca 2014 bez nutnosti víz do Emirátov!Istanbul + Dubaj v rámci jednej cesty. Letenky z Viedne od 259 eur