IZRAEL: Eilat s odletom z Katovíc od 23€

14.Feb 2018 | 23:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: izrael Blízky východ eilat letisko Katovice letenky do Izraela letenky do Eilatu wizzair

(Aktualizované) Eilat leží na brehu červeného mora na pomedzí štátov Egypt, Jordánsko a Izrael. Klíma v danej oblasti praje plážovým pobytom počas celého roka a tak máte možnosť vybrať sa do oblasti kedykoľvek. Okrem krásnych pieskových pláží môžete v krajine navštíviť aj tunajšie známe mestá ako sú Jeruzalem, Nazaret či Betlehem. Za návštevu určite stojí aj Mŕtve more, najslanšie jazero sveta, ktoré má liečivé účinky. Pre tých ktorým by nestačil samotný Izrael, môžu zažiť kultúru susednej krajiny Jordánsko, kde sa nachádza archeologická lokalita Petra, ktorá je v zozname svetového kultúrneho dedičstva.

K ceste do Izraela využite aktuálnu ponuku od let.spoločnosti Wizzair s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Katovíc do Eilatu už od 98zl (cca 23€). Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 40€. Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou o rozmeroch 55 × 40 × 23 cm s váhou max. 10 kg. Na každý kus podanej batožiny sa vzťahujú ďalšie poplatky.

Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť v termínoch počas mesiaca február a marec 2018.

Všetky ceny leteniek sú/boli aktuálne v čase uverejnenia tohto tipu. V prípade iných dátumov môže byť cena leteniek vyššia!


► Letenky napríklad v termíne 23.2. - 9.3. 2018.

► Ubytovanie v Eilate už od 17€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Izraela

Medzi SR a Izraelom je bezvízová dohoda platná od r. 1997. V zmysle dohody občania SR môžu stráviť maximálne 90 dní v Izraeli, striktne len za účelom turistiky. V prípade prekročenia termínu 90 dní izraelské imigračné úrady prísne postihujú previnilca, prípadnou deportáciou a zákazom vstupu.

Veľvyslanectvo SR nevybavuje pracovné víza pre občanov SR, o zákonných podmienkach na jeho získanie sa záujemcovia môžu informovať výlučne na izraelskom zastupiteľskom úrade vo Viedni. Eilat s odletom z Katovíc od 23 eur