Izraelský Eilat z Bratislavy na predĺžený víkend od 50€

03.Aug 2017 | 21:31
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: izrael eilat Blízky východ letenky do Izraela letenky do Eilatu letisko bratislava ryanair

(Aktualizované 3.8.2017) Zaujímavá možnosť ako výhodné cestovať do oblasti Červeného mora sú priame lety z Bratislavy do letoviska Eilat. Eilat leží na brehu červeného mora na pomedzí štátov Egypt, Jordánsko a Izrael. Klíma v danej oblasti praje plážovým pobytom počas celého roka a tak máte možnosť vybrať sa do oblasti kedykoľvek. Okrem krásnych pieskových pláží môžete v krajine navštíviť aj tunajšie známe mestá ako sú Jeruzalem, Nazaret či Betlehem. Za návštevu určite stojí aj Mŕtve more, najslanšie jazero sveta, ktoré má liečivé účinky. Pre tých ktorým by nestačil samotný Izrael, môžu zažiť kultúru susednej krajiny Jordánsko, kde sa nachádza archeologická lokalita Petra, ktorá je v zozname svetového kultúrneho dedičstva.

K ceste do Izraela využite aktuálnu ponuku od let.spoločnosti Ryanair s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Bratislavy do Eilatu už od 50€. V cene letenky je príručná batožina do 10kg. V prípade, že by ste chceli cestovať s väčšou batožinou, napríklad s kufrom o váhe do 15kg, je poplatok za túto batožinu 50€. Za batožinu o váhe 20kg je poplatok 70€. Letenky za túto cenu sú dostupné v priebehu mesiaca december 2017.


► Letenky napríklad v termíne 17-21 december 2017.

► Ubytovanie v Eilate už od 17€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Kalendár termínov Bratislava - Eilat

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Izraela

Medzi SR a Izraelom je bezvízová dohoda platná od r. 1997. V zmysle dohody občania SR môžu stráviť maximálne 90 dní v Izraeli, striktne len za účelom turistiky. V prípade prekročenia termínu 90 dní izraelské imigračné úrady prísne postihujú previnilca, prípadnou deportáciou a zákazom vstupu.

Veľvyslanectvo SR nevybavuje pracovné víza pre občanov SR, o zákonných podmienkach na jeho získanie sa záujemcovia môžu informovať výlučne na izraelskom zastupiteľskom úrade vo Viedni.