JAMAJKA: Montego Bay z Prahy s letenkami od 519€

04.Jún 2019 | 09:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: montego bay karibik jamajka letenky do karibiku united airlines letenky na jamajku letisko praha

Montego Bay, mestečko na severnom pobreží Jamajky, má niekoľko tvárí. Prvá, tak trochu obytá, sa ukrýva medzi domami miestneho, nebohatého obyvateľstva. Ďalšiu, naleštenú nájdete pri hoteloch, reštauráciách a súkromných plážach, medzi ktorými vyniká prekrásna Doctor's Cave. A nakoniec je tu tretia, adrenalínová. Tá, ktorá láka aktivitami do prekrásnej prírody, na prechádzku korytom rieky k vodopádom, na rafting i za podmorskými krásami.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti United Airlines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Prahy do Montego Bay na Jamajke už od 519€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x35x25 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x15 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky na Jamajku sú dostupné pre cesty počas mesiacov január až marec 2020.


► Letenky napríklad v termíne 14-24 január 2019.

► Ubytovanie na Jamajke už od 15€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Praha - Montego bay 519€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie

Podmienky vstupu na Jamajku

Jamajská vláda jednostranne zrušila vízovú povinnosť pre občanov SR. Slovenskí občania, ktorí sú držiteľmi platných cestovných pasov, môžu vstupovať a zdržiavať sa na území Jamajky bez víz najviac 30 dní za účelom turistiky a kultúrnej výmeny.JAMAJKA - Montego Bay z Prahy s letenkami od 519 eur