JAMAJKA: Montego Bay z Viedne s letenkami od 599€

11.Júl 2023 | 18:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: montego bay jamajka letisko praha letenky do karibiku letenky na jamajku united airlines karibik

Montego Bay, mestečko na severnom pobreží Jamajky, má niekoľko tvárí. Prvá, tak trochu obytá, sa ukrýva medzi domami miestneho, nebohatého obyvateľstva. Ďalšiu, naleštenú nájdete pri hoteloch, reštauráciách a súkromných plážach, medzi ktorými vyniká prekrásna Doctor's Cave. A nakoniec je tu tretia, adrenalínová. Tá, ktorá láka aktivitami do prekrásnej prírody, na prechádzku korytom rieky k vodopádom, na rafting i za podmorskými krásami.

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti Swiss Air si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Montego Bay na Jamajke od 599€. Každý cestujúci (okrem infantov) si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a hmotnosti v závislosti od leteckej spoločnosti. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok.

Letenky na Jamajku sú dostupné pre cesty počas mesiacov september a október 2023.


► Letenky napríklad v termíne 3-10 október 2023


Kalendár termínov viedeň - Montego bay 599€

Zobraziť ubytovanie v Montego bay

Podmienky vstupu na Jamajku

Jamajská vláda jednostranne zrušila vízovú povinnosť pre občanov SR. Slovenskí občania, ktorí sú držiteľmi platných cestovných pasov, môžu vstupovať a zdržiavať sa na území Jamajky bez víz najviac 30 dní za účelom turistiky a kultúrnej výmeny.JAMAJKA - Montego Bay z Viedne s letenkami od 599 eur