Januárové Kapverdy z Viedne s letenkami a ubytovaním s raňajkami na 7 nocí už od 354€

23.Dec 2018 | 16:33
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika letenky do afriky smartwings kapverdy letenky na kapverdy letisko viedeň Boa Vista

Využite ďalšie zníženie cien na letenky z Viedne na ostrov Kapverdy, ktorý sa teší celoročne slnečnému počasiu. Vďaka nemu sa môžete tešiť na more a pláže, ktoré svojou krásou konkurujú aj Karibiku. Presvedčte sa o tom v januári na vlastné oči. K ceste využite zmieňované lacné letenky od leteckej spoločnosti Smartwings s odletom z Viedne na ostrov Boa Vista už od 218€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia.

Ubytovať sa môžete napríklad v penzióne Pensão Santa Isabel, kde za týždňový pobyt v 2-lôžkovej izbe s raňajkami zaplatíte 272€, čo je 136€ na osobu. Cena za ubytovanie je konečná so všetkými poplatkami a miestnymi daňami.

Spolu za letenky a ubytovanie na 7 nocí s raňajkami za jednu zaplatíte 354€.


► Letenky napríklad v termíne 4-11 január 2019.

► Ubytovanie na Kapverdách už od 20€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY NA BOA VISTA

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA KAPVERDÁCH

Podmienky vstupu

Občania SR potrebujú pre vstup na Kapverdy platný cestovný pas a vstupné víza. Vízum dostanete na počkanie priamo na letisku Cena za vízum je približne 25€. Poprípade si ho môžete vybaviť vopred na Kapverdskej ambasáde vo Viedni. Platnosť pasu musí byť viac ako 6 mesiacov. Preukaz o očkovaní proti žltej zimnici len v prípade, že cestovateľ prichádza z oblasti výskytu choroby.Letenky z Viedne na Kapverdy od 218€


Príklad ubytovania na Kapverdách