JAPONSKO: Hirošima s odletom z Viedne od 452€

10.Feb 2018 | 14:10
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do japonska letenky do hirošimy letisko budapešť japonsko ázia hirošima air china

Hirošima, moderná japonská metropola, s bohatou históriou siahajúcou pár storočí dozadu. No najpamätnejšia a najsmutnejšia je tá nedávna z 6. augusta 1945, keď USA zhodili na japonské mestá Hirošimu a Nagasaki atómovú bombu. A práve tejto udalosti je venovaná expozícia v Múzeu mieru a v Atómovom dome, ktoré slúžia ako spomienka na momenty hrôzy, ktoré dodnes desia svet.

K ceste môžete využiť ponuku leteniek od let.spoločnosti Air China z Viedne do Hirošimy už od 452€ . V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od apríla do júna 2018.


► Letenky napríklad v termíne 2-11 júna 2018.

► Ubytovanie v Hirošime už od 19€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Hirošima 452€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Japonska

Pri turistických cestách do 90 dní postačuje pre občanov SR platný cestovný pas.

Od 20. novembra 2007 vstúpila do platnosti novela Zákona o imigračnej kontrole, podľa ktorej sa každý cudzinec pri vstupe do krajiny musí podrobiť procedúre odobratia odtlačkov prstov a nasnímania tváre. Výnimky tvoria:

  • osoby so zvláštnym trvalým pobytom;
  • osoby mladšie ako 16 rokov;
  • držitelia diplomatických alebo služobných pasov;
  • cudzinci, prichádzajúci na pozvanie vedúcich predstaviteľov japonských štátnych a administratívnych organizácií;
  • osoby, ktoré sú podľa rozhodnutia japonského Ministerstva spravodlivosti zaradené do kategórie"c" alebo "d".


Podmienky pobytu v Japonsku

Pobytový štatút je vyznačený imigračným úradníkom do cestovného dokladu na hraničnom prechode v tzv. vstupnom povolení spoločne s uvedením dĺžky jeho platnosti, ktorá sa počíta odo dňa nasledujúceho od dátumu vstupu. Občania SR sa môžu zdržiavať na území Japonska bez víz po dobu 90 dní.


Japonsko – itinerár cesty, rozpočet a cestovateľské rady

Plánuješ navštíviť Japonsko? Hľadáš informácie, ktoré miesta navštíviť, čo koľko stojí a hlavne ako sa medzi mestami pohybovať čo najefektívnejšie a výhodne? V článku nájdeš navrhovaný itinerár cesty, rozpočet a cestovateľské rady pri plánovaní cesty do Japonska. Viac info o Japonsku nájdete na Travelistan.skHirošima s odletom z Budapešti od 452 eur