JAPONSKO: Osaka z Budapešti s letenkami od 549€

06.Feb 2024 | 18:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do japonska letenky do osaky japonsko osaka air china ázia letisko budapešť

Moderné prístavné centrum a jedna z najobľúbenejších turistických destinácií v Japonsku. Mesto Osaka. Bez pochyby plné (dobre ukrytých) stôp minulosti, ohurujúce neónovými svetlami súčasnosti. Nechajte sa nimi oslepiť a užite si najstaršiu japonskú šintoistickú svätyňu, vynikajúce miestne okonomiyaki (pikantné palacinky), nekonečné nákupné možnosti i najväčší zábavný park na svete.

K ceste môžete využiť ponuku leteniek od let. spoločnosti Air China z Budapešti do Osaky od 549€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20 cm a maximálnou hmotnosťou 5kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 2 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha batožiny je 46kg.

Letenky do Osaky sú dostupné pre cesty v termínoch od marca do júna 2024.


► Letenky napríklad v termíne 4-10 apríl 2023.


Kalendár termínov Budapešť - Osaka 549€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE v Osake


V našej skupine na Facebooku nájdete tipy na lacné letenky do ÁZIE ...a nie len to! Nájdete tu aj tipy na akciové pobyty v ázijských krajinách, zaujímavosti a rady, ale aj upozornenia a výstrahy, ktoré sa vám zídu už pri plánovaní cesty alebo priamo počas vašich dobrodružných potuliek. Ďalšie podobné skupiny s tipmi na lacné letenky, kam sa môžete pridať:


Podmienky vstupu do Japonska (aktualizované: 30.08.2022)

Dočasne prerušený bezvízový režim do odvolania. S výnimkou účelu individuálnej turistiky je možné požiadať o udelenie víz.

Informácie o aktuálnych podmienkach vstupu do Japonska na webovej stránke Ministerstva zahraničných vecí Japonska

Prichádzajúci do Japonska sa preukážu negatívnym PCR testom nie starším ako 72 hodín.

Ministerstvo zdravotníctva Japonska žiada prichádzajúce osoby do Japonska sa pred príchodom zaregistrovať na webovej stránke Ministerstva zdravotníctva.

Od 20. novembra 2007 vstúpila do platnosti novela Zákona o imigračnej kontrole, podľa ktorej sa každý cudzinec pri vstupe do krajiny musí podrobiť procedúre odobratia odtlačkov prstov a nasnímania tváre. Výnimky tvoria:

  • osoby so zvláštnym trvalým pobytom;
  • osoby mladšie ako 16 rokov;
  • držitelia diplomatických alebo služobných pasov;
  • cudzinci, prichádzajúci na pozvanie vedúcich predstaviteľov japonských štátnych a administratívnych organizácií;
  • osoby, ktoré sú podľa rozhodnutia japonského Ministerstva spravodlivosti zaradené do kategórie"c" alebo "d".


Podmienky pobytu v Japonsku

Pobytový štatút je vyznačený imigračným úradníkom do cestovného dokladu na hraničnom prechode v tzv. vstupnom povolení spoločne s uvedením dĺžky jeho platnosti, ktorá sa počíta odo dňa nasledujúceho od dátumu vstupu. Občania SR sa môžu zdržiavať na území Japonska bez víz po dobu 90 dní.JAPONSKO - Osaka z Budapešti s letenkami od 549 eur