JAPONSKO: Tokio a Osaka s multi-city letenkami od 402€

06.Sep 2017 | 19:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do japonska letenky do tokia osaka ázia japonsko letenky do osaky tokio letenky do ázie letisko praha letisko budapešť finnair

Japonsko je známe ako krajina vychádzajúceho slnka, v ktorej obyvatelia žijú striktne, ale zato vo veľmi čistej a usporiadanej krajine. Navštívte jedno z najväčších a najmodernejších miest sveta Tokio. Na svojej ceste navštívime aj Osaku. Toto tretie najväčšie mesto Japonska slúži ako vstupný bod pre vyhľadávanejšie turistické ciele ako sú Kyoto, Kobe či Sakai.

K ceste môžete využiť ponuku multi-city leteniek od let.spoločnosti Finnair s odletom z Prahy do Tokia a s návratom z Osaky do Budapešti 402€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 1x zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2017 do januára 2018.


► Letenky napríklad v termíne 7-28 november 2017.

► Ubytovanie v Japonsku už od 10€ na osobu a noc.


Praha - Tokio / Osaka - Budapešť od 402€

Vyhľadať ubytovanie v Japonsku


Podmienky vstupu do Japonska

Pri turistických cestách do 90 dní postačuje pre občanov SR platný cestovný pas.

Od 20. novembra 2007 vstúpila do platnosti novela Zákona o imigračnej kontrole, podľa ktorej sa každý cudzinec pri vstupe do krajiny musí podrobiť procedúre odobratia odtlačkov prstov a nasnímania tváre.