JAR: JOHANNESBURG 479€

08.Aug 2015 | 23:45
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika južná afrika johannesburg

Vyberte sa do jedného z najväčších a najmodernejších miest v Afrike a zároveň centra obchodu so zlatom a diamantami. Aktuálna ponuka spiatočných leteniek z Budapešti do juhoafrického Johannesburgu s let.spoločnosťami KLM a AirFrance už od 479€. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2015 do marca 2016.


► Letenky napríklad v termíne 17-24 november 2015.

► Ubytovanie v Johannesburgu od 17€ na osobu a noc.


Letenky a ubytovanie - Johannesburg

Kalendár termínov JOHANNESBURG

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu

Na turistické a obchodné cesty občanov SR do JAR do 30 dní nie je potrebné vízum. Juhoafrický imigračný zákon vyžaduje, aby cestujúci pri vstupe do krajiny mal pre účely úradných záznamov vo svojom pase aspoň 1 (MZV odporúča 2) voľnú vízovú stranu. Ak táto podmienka nie je splnená, juhoafrické imigračné orgány často nekompromisne neumožnia vstup do krajiny a cestovateľa najbližším letom vrátia späť.

V prípade dlhšieho pobytu a na cesty za iným účelom treba požiadať o vízum na zastupiteľskom úrade Juhoafrickej republiky (JAR) vo Viedni.

Na území JAR je možné vízum predĺžiť na Ministerstve vnútra JAR v Pretórii alebo na jeho expozitúrach vo väčších mestách.

Pri vstupe na územie JAR sa vyplňuje dotazník o dobe a účele pobytu. Prihlasovacia povinnosť v JAR nie je.

Za dostatočné finančné zabezpečenie pobytu je považovaná suma 200 USD na osobu a týždeň.
Všetci cestujúci (starší ako jeden rok) prichádzajúci z oblastí endemického výskytu žltej zimnice, resp. prechádzajúci cez tieto oblasti v rámci ich cesty do Juhoafrickej republiky, sú povinní preukázať sa pri vstupe na územie Juhoafrickej republiky platným potvrdením o očkovaní proti tomuto ochoreniu (Yellow Fever Certificate).