JARNÁ SARDÍNIA: Alghero z Bratislavy s letenkami od 33€

09.Apr 2024 | 10:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: sardínia alghero letenky do alghera letenky na sardíniu ryanair európa letisko bratislava taliansko

Sardínia, druhý najväčší ostrov v Stredozemnom mori, sľubuje dovolenku snov. Tyrkysové more, biele piesočnaté pláže, dramatické útesy a bujná zeleň lákajú turistov z celého sveta. A predsa, Sardínia skrýva aj tajomstvo: mesto Alghero, kde sa prelína talianska a katalánska kultúra a kde sa budete cítiť ako v inom svete.

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy na Sardínii od 33€. Letenky na Sardíniu sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca apríl 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Alghera v termíne 12-18 apríl 2024.


ZobraziŤ LETENKY NA SARDÍNIU

KALENDÁR TERMÍNOV BRATISLAVA - ALGHERO

ZOBRAZIŤ UBYTOVANIE NA SARDÍNII


Alghero 4u Self Check in

  • Vzdialenosť od centra: 1,00 km
  • Hodnotenie: 7,5 Dobré
  • Cena: od 36€ na osobu a noc (v závislosti od sezóny)

Penzión Alghero 4u Rooms sa nachádza v centre mesta 10 minút chôdze od historického centra. Izby sú moderne a pohodlne zariadené, majú dláždenú podlahu a sú vybavené ventilátorom. Apartmány s vlastným stravovaním sa nachádzajú v neďalekej samostatnej budove a oproti ubytovaciemu zariadeniu nájdete supermarket. Penzión je vzdialený 15 minút chôdze od prístavu Alghero a 700 metrov od zastávky autobusov na Letisko Alghero.

Zobraziť ceny a dostupnosť v Alghero 4u Self Check in


Aba Maya

  • Vzdialenosť od centra: 0,70 km
  • Hodnotenie: 7,7 Dobré
  • Cena: od 40€ na osobu a noc (v závislosti od sezóny)

Rodinný hotel Aba Maya Alghero sa nachádza v centre mesta Alghero uprostred obchodov a reštaurácií. Ponúka ubytovanie v klimatizovaných izbách zariadených v teplých farbách s bezplatným Wi-Fi pripojením. Každá izba v hoteli Aba Maya Alghero má iné zariadenie. K vybaveniu patrí minichladnička a vlastná kúpeľňa so sušičom vlasov a s toaletnými potrebami. Pláž Lido San Giovanni je vzdialená 20 minút chôdze.

Zobraziť ceny a dostupnosť v Aba Maya


Prečo navštíviť Sardíniu?

  • Príjemné podnebie a krásne pláže: Sardínia má stredomorské podnebie s dlhým a teplým letom a miernou zimou. Teploty vzduchu sa v lete pohybujú okolo 30 °C a v zime okolo 15 °C. Ostrov má tiež množstvo nádherných pláží s bielym pieskom a tyrkysovou vodou. Medzi najznámejšie pláže patria Cala Luna, Cala Goloritze, Cala Mariolu a Costa Smeralda.
  • Bohatá história a kultúra: Sardínia bola osídlená už v praveku a za svoju históriu bola pod nadvládou mnohých rôznych civilizácií, vrátane Feničanov, Rimanov, Byzantíncov, Španielov a Talianov. Na ostrove sa nachádza množstvo historických pamiatok, ako sú rímske amfiteátre, stredoveké hrady a katedrály.
  • Nedotknutá príroda: Sardínia je známa svojou nedotknutou prírodou. Ostrov je pokrytý bujnými lesmi, malebnými zálivmi a vysokými horami. Nájdete tu aj množstvo národných parkov a prírodných rezervácií, ktoré sú domovom mnohých vzácnych druhov rastlín a živočíchov.JARNÁ SARDÍNIA - Alghero z Bratislavy s letenkami od 33 eur