Jarná Sardínia - Alghero z Bratislavy s letenkami od 52€

01.Feb 2021 | 09:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa sardínia alghero taliansko letenky na sardíniu ryanair letenky do alghera letisko bratislava

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy na Sardínii už od 52€. Letenky na Sardíniu sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca apríl 2021.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia. Poplatok za túto batožinu je 10€ za jeden let.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Alghera v termíne 6-10 apríl 2021.

► Ubytovanie na Sardínii už od 28€ na osobu a noc.


ZobraziŤ LETENKY NA SARDÍNIU

KALENDÁR TERMÍNOV BRATISLAVA - ALGHERO

ZOBRAZIŤ UBYTOVANIE NA SARDÍNII

Podmienky vstupu do Talianska

Pri vstupe do Talianska sa cestujúci z krajín kategórie štátov C, kde patrí aj Slovensko, musí preukázať negatívnym antigénovým (vykonaný výterom) alebo PCR testom nie starším ako 48 hodín od odberu. Pokiaľ sa nepreukážete negatívnym testom, platí povinná 14-dňová karanténa.

Upozornenie
Aj keď nie je vyslovene zakázané pricestovať do Talianska, do 15. februára 2021 platí zákaz presunu medzi jednotlivými regiónmi a autonómnymi provinciami, pokiaľ nepreukážete nevyhnutné dôvody cesty (zdravotné dôvody, práca, urgentná záležitosť alebo návrat do miesta bydliska). Regióny sú rozdelené semaforom podľa epidemiologickej situácie.

Po príchode platí povinnosť registrácie na Oddelení prevencie príslušného zdravotníckeho zariadenia ( Dipartimento di prevenzione dell´azienda sanitaria do google zadajte "ASL dipartimento prevenzione a miesto pobytu"). a povinnosť vyplniť čestné vyhlásenie (autodichiarazione) za každú fyzickú osobu.

Na stiahnutie:

Zdroj: mzv.skJarná Sardínia - Alghero z Bratislavy s letenkami od 52 eur