Jarná Sardínia z Bratislavy s letenkami od 44€

23.Jan 2018 | 18:49
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa sardínia alghero letisko bratislava taliansko letenky na sardíniu letenky do alghera ryanair

Nemusíte čakať do leta, aby ste si užili trochu slnečných lúčov a možno aj mora. Zaleťte si počas jarných mesiacov na Sardíniu. Tento taliansky ostrov láka prekrásnymi plážami, ktoré ešte nezaplavia davy turistov. No teploty zrejme na kúpanie nebudú.

Využite priaznivú cenu leteniek na Sardíniu s ktorou prichádza let.spoločnosť Ryanair. Aktuálne si môžte zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Alghera na Sardínii už od 44€. V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm. Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.

Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca apríl 2018.

Od 15. januára 2018 zmenila letecká spoločnosť Ryanair podmienky prepravy príručných batožín! Väčšia príručná batožina cestujúceho už bude prepravená v podpalubí, na palube bude povolený len druhý menší kus batožiny, napr. kabelka. Viac info o nových prepravných podmienkach.


► Letenky na Sardíniu v termíne 17-24 apríl 2018.

► Ubytovanie v Alghere už od 18€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Kalendár termínov Bratislava - Alghero

Vyhľadať a rezervovať ubytovanieVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Niečo zaujímavé na čítanie

Bella Sardinia

Deň za dňom rovnaký, dlhšia dovolenka v nedohľadne. Dobrá správa! Niekedy stačí naozaj málo. Napríklad intenzívne štyri jarné dni na rozkvitnutom ostrove. Malý únik z reality, počas ktorého si ostatní ani nevšimnú, že ste niekam odišli.

Letisko Alghero, Sardínia. Vďaka skvelému priamemu spojeniu sme na ostrove pristáli už o dve hodiny. Požičiavame si auto, z ktorého sa vykľula tá najmenšia biela fiatka a parkujeme asi desať minút od letiska, pretože vidíme more! čítať ďalejJarná Sardínia z Bratislavy s letenkami od 44 eur