Jarná Sardínia z Bratislavy s letenkami od 52€

02.Dec 2017 | 17:03
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa sardínia alghero taliansko letenky na sardíniu letenky do alghera letisko bratislava ryanair

Nechce sa vám čakať do leta, aby ste si užili slnečných lúčov a možno aj mora? Strávte jar na magickej Sardínii. Hoci má taliansky ostrov prekrásne pláže, ktoré ešte nezaplavia davy turistov, teploty zrejme na kúpanie nebudú. No priam stvorené na objavovanie tajomných zákutí historického Calgiari či romantického Alghera.

Využite nízku cenou leteniek na Sardíniu s ktorou prichádza let.spoločnosť Ryanair a zaleťte si na tento nádherný taliansky ostrov v Stredozemnom mori. Aktuálne si môžte zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Alghera na Sardínii už od 52€. V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm.

V prípade, že by ste chceli cestovať s väčšou batožinou, napríklad s kufrom o váhe do 20kg, je poplatok za túto batožinu 50€. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca apríl 2018.


► Letenky na Sardíniu v termíne 14-17 apríl 2018.

► Ubytovanie v Alghere už od 18€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Kalendár termínov Bratislava - Alghero

Vyhľadať a rezervovať ubytovanieVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Niečo zaujímavé na čítanie

Bella Sardinia

Deň za dňom rovnaký, dlhšia dovolenka v nedohľadne. Dobrá správa! Niekedy stačí naozaj málo. Napríklad intenzívne štyri jarné dni na rozkvitnutom ostrove. Malý únik z reality, počas ktorého si ostatní ani nevšimnú, že ste niekam odišli.

Letisko Alghero, Sardínia. Vďaka skvelému priamemu spojeniu sme na ostrove pristáli už o dve hodiny. Požičiavame si auto, z ktorého sa vykľula tá najmenšia biela fiatka a parkujeme asi desať minút od letiska, pretože vidíme more! čítať ďalejJarná Sardínia z Bratislavy s letenkami od 52 eur