JUŽNÁ AMERIKA – SURINAM Z VIEDNE OD 699€

11.Dec 2015 | 18:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Južná Amerika PARAMARIBO SURINAM

Surinam nieje práve obvyklá dovolenková destinácia ale skôr niečo pre dobrodružnejšie povahy. Ak teda máte túto juhoamerickú krajinu v hľadáčiku ako cieľ Vašej ďalšej cesty, tak za zmienku by stála akcia let.spoločnosti KLM. V rámci pravidelnej akcie WOW prichádza KLM s ponukou spiatočných leteniek z Viedne do Surinamu za cenu už od 699€. Letenky za túto cenu sú dostupné od januára do júla 2016.

 

► Letenky napríklad v termíne 1-15 marec 2016.

► Ubytovanie v Suriname už od 10€ na osobu a noc.

 

Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Surinamu

Pre občanov Slovenskej republiky platí tzv. zjednodušený vízový režim. Pre jednorázový vstup stačí “Turistická karta”. Tú môžete získať napríklad na letisku Schipol v Amsterdame alebo po prílete do do Surinamu. Poplatok za “turistickú kartu” je 20€. Ak sa rozhodnete navštíviť susednú Francúzsku Guianu a budete sa chcieť vrátiť naspäť do Surinamu, tak v tom prípade si budete musieť ešte pred odletom vybaviť viacvstupové víza. Tie si môžete vybaviť online za poplatok 40€. Viac informácií získate na stránkach surinamského konzulátu v Holandsku.


Cena leteniek medzi Surinamom a Francúzskou Guianou sa blíži k 300€, čo je pomerne dosť za tak krátky let. Alternatívou by mohla byť cesta po zemi. Ako by takáto cesto mohla vypadať je popísané v diskusnom fóre na Lonely Planet.