JUŽNÁ KÓREA: Soul z Viedne s letenkami od 398€

01.Feb 2023 | 18:10
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: soul letenky do soulu kórejska republika letenky do kóreje ázia letenky do ázie letisko viedeň

Ponuka pre tých, ktorý túžia navštíviť Južnú Kóreu a jej hlavné mesto Soul. Mesto, ktorého názov v angličtine znamená duša. Mesto predelené riekou Hangang a chránené okolitými horami nie je u nás veľmi známe. Vďaka letenkám, ktoré sme pre vás našli, môžete byť vy tými, ktorí sa prejdú popod jeho modernými výškovými budovami. Alebo pomedzi historické paláce. A spoznajú kultúrne a umelecké bohatstvo vyvíjajúce sa tisíce rokov.

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti Saudia Airlines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Soulu už od 398€. Každý cestujúci (okrem infantov) si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a hmotnosti v závislosti od leteckej spoločnosti. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 2 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha batožiny je 23kg. Letenky si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let. spoločnosti Saudia Airlines.

Letenky do Soule sú dostupné pre cesty v termínoch od konca marca do apríla 2023.


► Letenky do Soulu napríklad v termíne 23.3. - 3.4. 2023


Vyhľadať letenky do Soulu

zobraziť ubytovanie v soule

Podmienky vstupu do Kórejskej republiky

Medzi SR a Kórejskou republikou platí „Dohoda o vzájomnom zrušení vízovej povinnosti pre občanov SR a KR". Podľa uvedenej dohody občania SR nepotrebujú vízum na krátkodobý pobyt nezárobkového charakteru v trvaní do 90 dní. Bezvízový režim nezakladá automaticky právo na vstup na územie KR a zamietnutie vstupu je výlučne právomocou kórejských orgánov. Bezvízový režim sa nevzťahuje na občanov SR, ktorí chcú vstúpiť na územie KR za účelom zamestnania, resp. zárobkovej činností.Soul z Viedne s letenkami od 398 eur