Kadetade po Portugalsku - Faro a Porto z Budapešti od 44€

05.Apr 2017 | 19:13
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa porto faro portugalsko letenky do portugalska letenky do fara letenky do porta letisko budapešť wizzair

Faro i celý južný región Algarve je preslávili malebné pláže, celoročne teplé počasie a hotely s vynikajúcimi službami. Mesto nezaostáva ani históriou, za ktorou sa vydáte dláždenými uličkami do Starého mesta. Takými uličkami je známe aj severozápadné Porto s krásnou stredovekou štvrťou a ešte krajšími mostmi. Nie len tieto dve mestá môžete navštíviť s letenkami do Fara z návratom z Porta.

Ak patríte k tým, ktorých fascinujú mestá so zaujímavou polohou, silným kultúrnym vplyvom a bohatou históriou, je práve ten pravý čas na objavenie týchto portugalských miest. K ceste môžete využiť tento tip na letenky na trase Budapešť -> Faro / Porto -> Budapešť za 45€.

K takejto ceste budeme potrebovať 2 jednosmerné letenky s let. spoločnosťou Wizzair. Jedna bude na trase z Budapešti do Fara za cenu 6090Ft (cca 19€) a druhá z Porta do Budapešti za cenu už od 25€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 64€.

Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 42€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 62€. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca apríl a máj 2017.Itinerár cesty
  • 22.04.2017 Budapešť -> Faro za 19€
  • 06.05.2017 Porto - > Budapešť za 25€


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 60€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať letenky Budapešť - faro

Vyhľadať letenky Porto - Budapešť


Vyhľadať ubytovanie v Porte

Vyhľadať ubytovanie vo fare