KALIFORNIA: Los Angeles z Viedne s letenkami od 278€

06.Aug 2018 | 18:57
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa los angeles letenky do los angeles letenky do usa letenky do kalifornie klm delta airlines letisko viedeň

Mesto anjelov, filmov i snov. S Los Angeles, miestom až dôverne známym z amerických seriálov, sa spája mnoho prívlastkov a klišé. Zabudnite na ne a vyrazte preskúmať tajomstvá mesta mrakodrapov, v ktorom isto tlčie aj historické srdce.

V aktuálnej akcii od let.spoločností KLM a Delta Airlines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Los Angeles už od 278€. Letenky za túto cenu si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti Delta Airlines.

V cene spiatočnej letenky JE LEN JEDNA PRÍRUČNÁ BATOŽINA o váhe do 10kg o rozmeroch 55cm x 35cm x 23cm a jedna menšia príručná batožina s rozmermi max. 40cm x 30cm x 15cm a váhou do 2kg.

Letenky sú dostupné počas mesiaca september 2018.


► Letenky napríklad v termíne 5-12 september 2018.

Ubytovanie v Los Angeles už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na webe Delta Airlines

Vyhľadať ubytovanie v Los Angeles


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.