Kalifornské San Diego z Viedne s letenkami od 369€

03.Jún 2017 | 12:44
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: usa Severná Amerika letisko viedeň san diego letenky do San diega letenky do usa swiss air

San Diego, mesto v južnej Kalifornii, len kúsok od mexických hraníc. So svojím celoročne teplým počasím a minimom zrážok, je priam ideálnym miestom pre pre oddych, ktorý môžete spojiť s výletom napríklad do neďalekého mexického mesta Tijuana.

K ceste využite aktuálnu akciu let.spoločností Swiss Air s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do San Diega už od 369€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky za túto sumu sú dostupné s odletom len 9.6.2017 a s návratom v rôznych dátumoch mesiaca jún 2017. Viď kalendár termínov a cien nižšie..


► Letenky do San Diega v termíne 9-30 jún 2017.

► Ubytovanie v San Diegu už od 24€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - San Diego 369€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.