KANADA: Montreal z Viedne s letenkami od 299€

22.Aug 2019 | 11:10
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika kanada montreal letenky do kanady letenky do montrealu letisko viedeň british airways

Najväčšie mesto provincie Quebec poznáme predovšetkým vďaka hokeju. Každý, kto ho navštívil a spozná bližšie zistí, že je to tiež nádherné prístavné miesto, v ktorom dodnes badať stopy minulosti. Krásne a zachovalé kostoly, pamätajúce ešte kolonizátorov sa tu striedajú s mrakodrapmi. A obrovskými zelenými oázami.

K ceste využite ponuku let.spoločnosti Britisf Airways s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Montrealu už od 299€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x35x25 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x15 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok.

Letenky do Montrealu sú dostupné pre cesty v termínoch od novembra 2019 do marca 2020.


► Letenky napríklad v termíne 5-12 november 2019.

► Ubytovanie v Montreale od 17€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Montreal 299€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie

Kanada - Povinná elektronická cestovná autorizácia pred cestou

S účinnosťou od 15. marca 2016 Kanada zavádza pre návštevníkov povinnosť tzv. pred-cestovnej elektronickej autorizácie (eTA). Získanie autorizácie v systéme eTA, ktorého využívanie bolo do uvedeného dátumu na báze dobrovoľnosti, bude, podobne ako v prípade jeho americkej obdoby ESTA, nevyhnutnou podmienkou pre slovenských občanov na vstup do krajiny... čítať ďalejMontreal z Viedne s letenkami od 299 eur