KANADA: Ottawa z Viedne s letenkami od 339€

26.Jan 2020 | 12:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Ottawa Severná Amerika letenky do kanady kanada air canada letenky do ottawa letisko viedeň

Nie je najväčšie, dokonca ani v provincii, ale je hlavné. Aj mrakodrapov má akosi pomenej. Za to má Parlamentný vrch plný historických budov, na ktoré z výšky pozerá Veža Mieru. Alebo kanál Rideau, ktorý sa v zime mení na obrovské klzisko pod holým nebom. A v lete vám ukáže elegantnú a do zelenej odetú Ottawu z vodnej hladiny a úplne iných uhlov.

K ceste využite ponuku od let.spoločnosti Air Canada s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Ottawa už od 339€. V cene letenky je LEN jedna príručná batožina! Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x10 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok.

Letenky do Ottawy sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca marec 2020.


► Letenky napríklad v termíne 9-17 marec 2020.

► Ubytovanie v Ottawe od 25€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Ottawa 339€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Kanada - Povinná elektronická cestovná autorizácia pred cestou

S účinnosťou od 15. marca 2016 Kanada zavádza pre návštevníkov povinnosť tzv. pred-cestovnej elektronickej autorizácie (eTA). Získanie autorizácie v systéme eTA, ktorého využívanie bolo do uvedeného dátumu na báze dobrovoľnosti, bude, podobne ako v prípade jeho americkej obdoby ESTA, nevyhnutnou podmienkou pre slovenských občanov na vstup do krajiny... čítať ďalejOttawa z Viedne s letenkami od 339 eur