KANADA: Priame lety z Viedne do Montrealu s letenkami od 539€

31.Jan 2024 | 18:08
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do montrealu montreal letenky do kanady kanada letisko viedeň Severná Amerika Austrian Airlines

Najväčšie mesto provincie Quebec poznáme predovšetkým vďaka hokeju. Každý, kto ho navštívil a spozná bližšie zistí, že je to tiež nádherné prístavné miesto, v ktorom dodnes badať stopy minulosti. Krásne a zachovalé kostoly, pamätajúce ešte kolonizátorov sa tu striedajú s mrakodrapmi. A obrovskými zelenými oázami.

K ceste využite ponuku let. spoločnosti Austrian Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Montrealu od 539€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x10 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok.

Letenky do Montrealu sú dostupné pre cesty v termínoch od februára do júna 2024.


► Letenky napríklad v termíne 7-14 marec 2024.


KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - MONTREAL 539€

ZOBRAZIŤ UBYTOVANIE V MONTREALE


Kanada - Povinná elektronická cestovná autorizácia pred cestou

S účinnosťou od 15. marca 2016 Kanada zavádza pre návštevníkov povinnosť tzv. pred-cestovnej elektronickej autorizácie (eTA). Získanie autorizácie v systéme eTA, ktorého využívanie bolo do uvedeného dátumu na báze dobrovoľnosti, bude, podobne ako v prípade jeho americkej obdoby ESTA, nevyhnutnou podmienkou pre slovenských občanov na vstup do krajiny... čítať ďalejPriame lety z Viedne do Montrealu s letenkami od 539 eur