KANADA: Quebec z Krakova s letenkami od 329€

18.Nov 2019 | 21:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika letenky do kanady kanada quebec letenky do quebec air canada letisko viedeň

Dojmom krajiny v krajine pôsobí Quebec. Francúzsky hovoriaca provincia v mori spíkujúcich. Časť Kanady, kde sa budete cítiť ako doma, ako v Európe. Volajú ju aj „La Belle Province“ (krásna provincia). Malým Parížom je zase jej najväčšie mesto Montreal. Zahanbiť sa ale nedá ani rovnomenná metropola. Ako inak francúzskymi koreňmi a koloniálnou architektúrou.

K ceste do Kanady využite ponuku od let.spoločností Lufthansa a Air Canada s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Krakova do Quebecu už od 329€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg. Zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 23kg je za dodatočný poplatok.

Letenky do Quebec sú dostupné pre cesty v termínoch od januára do marca 2020.


► Letenky napríklad v termíne 5-13 február 2020.

► Ubytovanie v Quebecu od 25€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Krakov - Quebec 329€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu do Kanady

Bez víz (občania Slovenskej republiky sa na území Kanady môžu zdržiavať po dobu 6 mesiacov od dátumu uvedeného na vstupnej pečiatke (o ich dlhšom pobyte rozhodnú príslušné kanadské orgány. Občania Kanady sa na území Slovenskej republiky môžu zdržiavať bez víz po dobu 90 dní na turistické a obchodné účely.)

Kanada s účinnosťou od 1. marca 2016 zavádza pri cestách do Kanady povinnú elektronickú cestovnú autorizáciu (eTA) pre občanov štátov nepodliehajúcich vízovej povinnosti, teda aj Slovenskej republiky. Povinnosť sa bude vzťahovať na cestujúcich prichádzajúcich do Kanady letecky.Quebec z Krakova s letenkami od 329 eur