KANADA: Toronto z Viedne s letenkami od 439€

09.Sep 2023 | 11:05
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: toronto letisko viedeň lot letenky do toronta letenky do kanady kanada Severná Amerika

Keď sa povie Toronto, skôr sa nám vybavia vyše sto kilometrov vzdialené Niagarské vodopády, než nejaká dominanta mesta. Má Toronto vôbec nejakú? Pre niekoho to môže byť takmer 554 metrov vysoká veža CN, pre iného Hokejová sieň slávy. Tak či onak, v meste, ležiacom na brehu Ontarijského jazera, je atrakcií viac ako dosť.

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti LOT si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Toronta už od 439€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 56x45x25 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x15 cm a maximálnou hmotnosťou 3kg. Zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 23kg je za dodatočný poplatok.

Letenky do Toronta sú dostupné pre cesty v rôznych termínoch od novembra 2023 do marca 2024.


► Letenky napríklad v termíne 7-12 november 2023.


KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - TORONTO OD 439€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V TORONTE


Kanada - Povinná elektronická cestovná autorizácia pred cestou

S účinnosťou od 15. marca 2016 Kanada zavádza pre návštevníkov povinnosť tzv. pred-cestovnej elektronickej autorizácie (eTA). Získanie autorizácie v systéme eTA, ktorého využívanie bolo do uvedeného dátumu na báze dobrovoľnosti, bude, podobne ako v prípade jeho americkej obdoby ESTA, nevyhnutnou podmienkou pre slovenských občanov na vstup do krajiny... čítať ďalejToronto z Viedne s letenkami od 439 eur