KANADA: Toronto z Budapešti s letenkami od 359€

26.Okt 2023 | 10:32
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: toronto lot letenky do toronta letenky do kanady kanada letisko budapešť Severná Amerika

Keď sa povie Toronto, skôr sa nám vybavia vyše sto kilometrov vzdialené Niagarské vodopády, než nejaká dominanta mesta. Má Toronto vôbec nejakú? Pre niekoho to môže byť takmer 554 metrov vysoká veža CN, pre iného Hokejová sieň slávy. Tak či onak, v meste, ležiacom na brehu Ontarijského jazera, je atrakcií viac ako dosť.

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti LOT si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Toronta už od 359€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 50x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg. Zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 23kg je za dodatočný poplatok.

Letenky do Toronta sú dostupné pre cesty v rôznych termínoch od januára do mája 2024.


► Letenky napríklad v termíne 24-30 január 2024.


KALENDÁR TERMÍNOV Budapešť - TORONTO OD 359€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V TORONTE


Kanada - Povinná elektronická cestovná autorizácia pred cestou

S účinnosťou od 15. marca 2016 Kanada zavádza pre návštevníkov povinnosť tzv. pred-cestovnej elektronickej autorizácie (eTA). Získanie autorizácie v systéme eTA, ktorého využívanie bolo do uvedeného dátumu na báze dobrovoľnosti, bude, podobne ako v prípade jeho americkej obdoby ESTA, nevyhnutnou podmienkou pre slovenských občanov na vstup do krajiny... čítať ďalejToronto z Budapešti s letenkami od 359 eur