KANADA: Toronto z Budapešti s letenkami od 389€

13.Mar 2018 | 17:05
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika letenky do kanady letenky do toronta kanada toronto klm air france letisko budapešť

Keď sa povie Toronto, skôr sa nám vybavia vyše sto kilometrov vzdialené Niagarské vodopády, než nejaká dominanta mesta. Má Toronto vôbec nejakú? Pre niekoho to môže byť takmer 554 metrov vysoká veža CN, pre iného Hokejová sieň slávy. Tak či onak, v meste, ležiacom na brehu Ontarijského jazera, je atrakcií viac ako dosť.

So zaujímavou ponukou leteniek do Kanady v jarných termínoch prichádza let.spoločnosť KLM a Air France. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Toronta už od 389€. V cene letenky je príručná batožina a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 23kg.

Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od apríla 2018 do februára 2019.


► Letenky napríklad v termíne 17-24 apríl 2018.

► Ubytovanie v Toronte už od 20€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - Toronto od 389€

Vyhľadať ubytovanie v Toronte


Podmienky vstupu do Kanady

Bez víz (občania Slovenskej republiky sa na území Kanady môžu zdržiavať po dobu 6 mesiacov od dátumu uvedeného na vstupnej pečiatke (o ich dlhšom pobyte rozhodnú príslušné kanadské orgány. Občania Kanady sa na území Slovenskej republiky môžu zdržiavať bez víz po dobu 90 dní na turistické a obchodné účely.)

Kanada s účinnosťou od 1. marca 2016 zavádza pri cestách do Kanady povinnú elektronickú cestovnú autorizáciu (eTA) pre občanov štátov nepodliehajúcich vízovej povinnosti, teda aj Slovenskej republiky. Povinnosť sa bude vzťahovať na cestujúcich prichádzajúcich do Kanady letecky.Toronto z Budapešti s letenkami od 389 eur