KANADA: Toronto z Krakova s letenkami od 299€

08.Nov 2019 | 11:40
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika letenky do kanady letenky do toronta kanada toronto lufthansa letisko krakov

Keď sa povie Toronto, skôr sa nám vybavia vyše sto kilometrov vzdialené Niagarské vodopády, než nejaká dominanta mesta. Má Toronto vôbec nejakú? Pre niekoho to môže byť takmer 554 metrov vysoká veža CN, pre iného Hokejová sieň slávy. Tak či onak, v meste, ležiacom na brehu Ontarijského jazera, je atrakcií viac ako dosť.

V aktuálnej ponuke let.spoločnosti Lufthansa si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Krakova do Toronta už od 299€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg. Zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 23kg je za dodatočný poplatok.

Letenky do Toronta sú dostupné pre cesty v rôznych termínoch od januára do mája 2020.


► Letenky napríklad v termíne 17-24 apríl 2018.

► Ubytovanie v Toronte už od 20€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Krakov - TORONTO OD 299€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V TORONTE

Podmienky vstupu do Kanady

Bez víz (občania Slovenskej republiky sa na území Kanady môžu zdržiavať po dobu 6 mesiacov od dátumu uvedeného na vstupnej pečiatke (o ich dlhšom pobyte rozhodnú príslušné kanadské orgány. Občania Kanady sa na území Slovenskej republiky môžu zdržiavať bez víz po dobu 90 dní na turistické a obchodné účely.)

Kanada s účinnosťou od 1. marca 2016 zavádza pri cestách do Kanady povinnú elektronickú cestovnú autorizáciu (eTA) pre občanov štátov nepodliehajúcich vízovej povinnosti, teda aj Slovenskej republiky. Povinnosť sa bude vzťahovať na cestujúcich prichádzajúcich do Kanady letecky.Toronto z Krakova s letenkami od 299 eur