KANADA: Vancouver z Prahy s letenkami od 369€

18.Sep 2019 | 18:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Vancouver letenky do Vancouveru Severná Amerika letenky do kanady kanada british airways letisko praha

Kanada je rozmanitou krajinou, ktorá je človekom takmer nedotknutá. A práve táto nedotknuteľnosť láka množstvo dobrodruhov a milovníkov prírody k objavovaniu jej nespútaných krás.

K ceste na západ Kanady využite promo od leteckej spoločnosti British Airways s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Prahy do Vancouveru už od 369€.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 56x45x25 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x15 cm a maximálnou hmotnosťou 3kg. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok.

Letenky do Vancouveru sú dostupné pre cesty v rôznych termínoch od novembra 2019 do mája 2020.


► Letenky napríklad v termíne 5-12 november 2019.

► Ubytovanie vo Vancouveri už od 23€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Praha - VANCOUVER 369€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE vo Vancouveri

Kanada - Povinná elektronická cestovná autorizácia pred cestou

S účinnosťou od 15. marca 2016 Kanada zavádza pre návštevníkov povinnosť tzv. pred-cestovnej elektronickej autorizácie (eTA). Získanie autorizácie v systéme eTA, ktorého využívanie bolo do uvedeného dátumu na báze dobrovoľnosti, bude, podobne ako v prípade jeho americkej obdoby ESTA, nevyhnutnou podmienkou pre slovenských občanov na vstup do krajiny... čítať ďalejVancouver z Prahy s letenkami od 369 eur