KANADA: Vancouver z Viedne s letenkami od 400€

31.Okt 2018 | 17:50
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Vancouver letenky do Vancouveru Severná Amerika letenky do kanady kanada letisko viedeň klm air france

Kanada je rozmanitou krajinou, ktorá je človekom takmer nedotknutá. A práve táto nedotknuteľnosť láka množstvo dobrodruhov a milovníkov prírody k objavovaniu jej nespútaných krás. K ceste na západ Kanady využite promo od leteckých spoločností KLM a Air France s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Vancouveru už od 400€. Letenky za túto cenu si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti KLM.

V cene spiatočnej letenky JE LEN JEDNA PRÍRUČNÁ BATOŽINA o váhe do 10kg o rozmeroch 55cm x 35cm x 23cm a jedna menšia príručná batožina s rozmermi max. 40cm x 30cm x 15cm a váhou do 2kg.

Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od decembra 2018 do júna 2019.


► Letenky napríklad v termíne 3-17 február 2019.

► Ubytovanie vo Vancouveri už od 23€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - VANCOUVER

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE


Kanada - Povinná elektronická cestovná autorizácia pred cestou

S účinnosťou od 15. marca 2016 Kanada zavádza pre návštevníkov povinnosť tzv. pred-cestovnej elektronickej autorizácie (eTA). Získanie autorizácie v systéme eTA, ktorého využívanie bolo do uvedeného dátumu na báze dobrovoľnosti, bude, podobne ako v prípade jeho americkej obdoby ESTA, nevyhnutnou podmienkou pre slovenských občanov na vstup do krajiny... čítať ďalejVancouver z Viedne s letenkami od 400 eur