Kanadská Ottawa v jesenných a zimných mesiacoch od 401€

23.Apr 2017 | 19:32
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika letenky do kanady kanada Ottawa letenky do ottawa letisko budapešť air canada

Hlavné mesto bez mrakodrapov, s množstvom zelene a svojským životným štýlom. Taká je Ottawa, hlavné mesto krajiny s javorovým listom na zástave. Navštívte vraj najkanadskejšie mesto a jeho najjedinečnejšie pamiatky ovplyvnené viktoriánskou architektúrou stojace na Parliament Hill. Alebo sa prejdite cez mosty na rieke Ottawa, ktorými sa preháňajú večne športujúci domáci.

Konec chatuK ceste využite ponuku od let.spoločností Lufthansa a Air Canada s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti do Ottawa už od 401€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 1 batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za najnižšiu cenu sú dostupné v rôznych termínoch od októbra 2017 do marca 2018.


► Letenky napríklad v termíne 17- 24 október 2017.

► Ubytovanie v Ottawe od 25€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Povinná elektronická cestovná autorizácia pred cestou do Kanady

S účinnosťou od 15. marca 2016 Kanada zavádza pre návštevníkov povinnosť tzv. pred-cestovnej elektronickej autorizácie (eTA). Získanie autorizácie v systéme eTA, ktorého využívanie bolo do uvedeného dátumu na báze dobrovoľnosti, bude, podobne ako v prípade jeho americkej obdoby ESTA, nevyhnutnou podmienkou pre slovenských občanov na vstup do krajiny... čítať ďalej