Kanadské Toronto s odletom z Viedne od 339€

12.Feb 2018 | 19:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika letenky do kanady letenky do toronta kanada toronto letisko viedeň klm air france

(Aktualizované 12.2.2018) Kanadské veľkomesto na brehu jazera Ontario sa niekoľkokrát objavilo medzi najbezpečnejšími a na život najlepšími mestami. Ideálne pre obyvateľov, a tiež pre turistov. Vďaka jeho 553 metrov vysokej veži CN Tower, krásnym plážam, historickému múzeu Royal Ontario, i známej hokejovej sieni slávy.

So zaujímavou ponukou leteniek do Kanady v jarných termínoch prichádza let.spoločnosť KLM a Air France. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Krakova do Toronta už od 339€. V cene letenky je príručná batožina!!! Batožina do podpalubia je za poplatok. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od októbra 2018 do januára 2019.


► Letenky napríklad v termíne 7-14 november 2018.

► Ubytovanie v Toronte už od 20€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Toronto od 339€

Vyhľadať ubytovanie v Toronte


Podmienky vstupu do Kanady

Bez víz (občania Slovenskej republiky sa na území Kanady môžu zdržiavať po dobu 6 mesiacov od dátumu uvedeného na vstupnej pečiatke (o ich dlhšom pobyte rozhodnú príslušné kanadské orgány. Občania Kanady sa na území Slovenskej republiky môžu zdržiavať bez víz po dobu 90 dní na turistické a obchodné účely.)

Kanada s účinnosťou od 1. marca 2016 zavádza pri cestách do Kanady povinnú elektronickú cestovnú autorizáciu (eTA) pre občanov štátov nepodliehajúcich vízovej povinnosti, teda aj Slovenskej republiky. Povinnosť sa bude vzťahovať na cestujúcich prichádzajúcich do Kanady letecky.Kanadské Toronto s odletom z Viedne od 339 eur