Kanadské Toronto v jesenných termínoch od 407€

22.Apr 2017 | 22:12
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika letenky do kanady letenky do toronta kanada toronto letisko krakov air canada

Kanadské veľkomesto na brehu jazera Ontario sa niekoľkokrát objavilo medzi najbezpečnejšími a na život najlepšími mestami. Ideálne pre obyvateľov, a tiež pre turistov. Vďaka jeho 553 metrov vysokej veži CN Tower, krásnym plážam, historickému múzeu Royal Ontario, i známej hokejovej sieni slávy.

So zaujímavou ponukou leteniek do Kanady v jesenných termínoch prichádza let.spoločnosť Air Canada. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Krakova do Toronta už od 407€. V cene letenky je príručná batožina a jedna batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od septembra do decembra 2017.


► Letenky napríklad v termíne 15-20 september 2017.

► Ubytovanie v Toronte už od 20€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Krakov - Toronto od 407€

Vyhľadať ubytovanie v Toronte


Podmienky vstupu do Kanady

Bez víz (občania Slovenskej republiky sa na území Kanady môžu zdržiavať po dobu 6 mesiacov od dátumu uvedeného na vstupnej pečiatke (o ich dlhšom pobyte rozhodnú príslušné kanadské orgány. Občania Kanady sa na území Slovenskej republiky môžu zdržiavať bez víz po dobu 90 dní na turistické a obchodné účely.)

Kanada s účinnosťou od 1. marca 2016 zavádza pri cestách do Kanady povinnú elektronickú cestovnú autorizáciu (eTA) pre občanov štátov nepodliehajúcich vízovej povinnosti, teda aj Slovenskej republiky. Povinnosť sa bude vzťahovať na cestujúcich prichádzajúcich do Kanady letecky.