Kanadský Quebec z Budapešti s letenkami od 411€

23.Apr 2017 | 20:39
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika letenky do kanady kanada quebec letenky do quebec letisko budapešť air canada

Kúsok Európy v Severnej Amerike. Výlet do minulosti. Najkrajšie mesto na americkom kontinente. To sú len niektoré z prívlastkov Quebecu, jedného z dvoch kanadských miest, ktoré to dotiahli až na zoznam UNESCO. Navštívte jediné opevnené mesto Kanady, známe úzkymi uličkami, ktoré hovorí po francúzsky.

K ceste do Kanady využite ponuku od let.spoločností Lufthansa a Air Canada s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti do Quebecu už od 411€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 1 batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za najnižšiu cenu sú dostupné v rôznych termínoch od októbra 2017 do februára 2018.


► Letenky napríklad v termíne 17-31 október 2017.

► Ubytovanie v Quebecu od 25€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Povinná elektronická cestovná autorizácia pred cestou do Kanady

S účinnosťou od 15. marca 2016 Kanada zavádza pre návštevníkov povinnosť tzv. pred-cestovnej elektronickej autorizácie (eTA). Získanie autorizácie v systéme eTA, ktorého využívanie bolo do uvedeného dátumu na báze dobrovoľnosti, bude, podobne ako v prípade jeho americkej obdoby ESTA, nevyhnutnou podmienkou pre slovenských občanov na vstup do krajiny... čítať ďalej