Kanadský Quebec z Budapešti s letenkami od 444€

10.Nov 2016 | 23:51
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika kanada quebec letenky do kanady letenky do quebec

Kanadská provincia Quebec ležiaca na Labradorskom polostrove je najväčšia kanadská provincia, ktorej väčšinu územia tvorí divoká a jedinečná príroda. Mesto Quebec založil moreplavec Samuel de Champlain a bola to vlastne prvá francúzska usadlosť v Severnej Amerike. Quebec si zachoval svoj frankofónny charakter. Dodnes je tu oficiálny jazyk iba francúzština a mnohé časti mesta majú skôr európsky ráz. K najzaujímavejším štvrtiam Quebecku patria Vieux-Québec a Haute-Ville. Hlavným symbolom mesta je ikonický hotel Chateau Frontenac.

K ceste do Kanady môžete využiť aktuálnu ponuku od let.spoločností Lufthansa a Air Canada z Budapešti do Quebecu už od 444€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 1 batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za najnižšiu cenu sú dostupné v rôznych termínoch od januára do júna 2017. vyhľadať a rezervovať si ich môžete priamo na stránkach let.spoločnosti Lufthansa.


► Letenky napríklad v termíne 2-15 apríla 2017.

► Ubytovanie v Quebecu od 15€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Povinná elektronická cestovná autorizácia pred cestou do Kanady

S účinnosťou od 15. marca 2016 Kanada zavádza pre návštevníkov povinnosť tzv. pred-cestovnej elektronickej autorizácie (eTA). Získanie autorizácie v systéme eTA, ktorého využívanie bolo do uvedeného dátumu na báze dobrovoľnosti, bude, podobne ako v prípade jeho americkej obdoby ESTA, nevyhnutnou podmienkou pre slovenských občanov na vstup do krajiny... čítať ďalej