Kanadský Winnipeg s odletom z Budapešti od 462€

01.Apr 2018 | 15:15
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika letenky do kanady letenky do winnipegu kanada winnipeg air france klm letisko budapešť

Tam, kde sa stretávajú rieky Red a Assiniboine, leží kanadské mesto Winnipeg. I zaujímavý park The Forks, národná pamiatka, ktorá nie je v multikultúrnej metropole Manitoby jedinou. Navštíviť ich spolu s galériou s najväčšou svetovou zbierkou novodobého Inuitského umenia môžete vďaka letenkám od let.spoločností KLM a Air France.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Winnipegu už od 460€. V cene letenky je príručná batožina a jedna batožina do podpalubia o hmotnosti do 23kg. Letenky si môžete vyhľadať a rezervovať priamo na stránkach let.spoločností KLM alebo Airfrance.

Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od apríla do septembra 2018.


► Letenky napríklad v termíne 9-23 máj 2018.

► Ubytovanie vo Winnipegu už od 18€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránkach KLM

Vyhľadať ubytovanie vo Winnipegu


Podmienky vstupu do Kanady

Bez víz (občania Slovenskej republiky sa na území Kanady môžu zdržiavať po dobu 6 mesiacov od dátumu uvedeného na vstupnej pečiatke (o ich dlhšom pobyte rozhodnú príslušné kanadské orgány. Občania Kanady sa na území Slovenskej republiky môžu zdržiavať bez víz po dobu 90 dní na turistické a obchodné účely.)

Kanada s účinnosťou od 1. marca 2016 zavádza pri cestách do Kanady povinnú elektronickú cestovnú autorizáciu (eTA) pre občanov štátov nepodliehajúcich vízovej povinnosti, teda aj Slovenskej republiky. Povinnosť sa bude vzťahovať na cestujúcich prichádzajúcich do Kanady letecky.Kanadský Winnipeg s odletom z Viedne od 462 eur