Kanárske ostrovy - letenky z Budapešti na Lanzarote už od 44€

24.Máj 2017 | 12:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: lanzarote kanárske ostrovy európa letenky na lanzarote letenky na kanárske ostrovy letisko budapešť wizzair

Využite momentálne jednu z najlacnejších ponúk leteniek na Kanárske ostrovy a zaleťte si za teplom na Lanzarote. Ostrov ponúka celoročne príjemné počasie, teploty vzduchu aj vody. Lanzarote je ideálnym miestom na strávenie príjemnej, aktívnym spôsobom strávenej dovolenky.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti na Lanzarote už od 13680Ft (cca44€) – cena platí len dnes pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 63€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 108€ a za väčšiu batožinu do 32kg zaplatíte 130€. Letenky za túto cenu sú dostupné v obmedzenom počte v rôznych termínoch od konca mája a začiatkom júna 2017.

Všetky ceny leteniek sú/boli aktuálne v čase uverejnenia tohto tipu. V prípade iných dátumov môže byť cena leteniek vyššia!


► Letenky napríklad v termíne 31.5. - 7.6. 2017.

Ubytovanie na Lanzarote už od 9€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na lanzarote

Kalendár termínov Budapešť - Lanzarote

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Lanzarote – Cesta na Mesiac

Je začiatok decembra a teplota na Slovensku je na bode mrazu. Čo takto ísť sa schladiť do oceána na ostrovy večnej jari? Odhodlali sme sa teda navštíviť jeden z Kanárskych ostrovov – Lanzarote. Skombinovali sme dva lety Ryanair BA – Brusel, Brusel – Lanzarote a dúfali sme že sa nič počas prestupu nestane. Výlet sa podaril a mesačná krajina Lanzarote v nás zanechala hlboký dojem. Ten pocit sa asi nedá opísať, treba to jednoducho zažiť. Skúste si predstaviť kráter sopky, kde ste úplne sami, teplo sopky, ktorá pečie kurence, čarokrásne pláže so žltým pieskom, zelené jazierko, alebo čarovnú lagúnu...

Viac si môžete prečítať na svetobeznici.sk